2021. gada 14. juni

(Latvian) Raimonds Pauls un Ance Krauze izdod suitu dziesmu albumu

Leider ist der Eintrag nur auf Latvian verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Ance_Krauze_Raimonds_Pauls_Sasala_jurinaMaestro Raimonds Pauls un kolorītā kurzemniece, dziedātāja Ance Krauze ierakstījuši un izdevniecībā „MicRec” izdevuši albumu „Sasala jūrīna”, kurā apkopotas enerģiskās un skanīgās suitu tautasdziesmas jaunās Maestro apdarēs.

Ance Krauze: „Tautasdziesmas, kuras šeit dziedu ar Raimonda Paula neatkārtojamo skatījumu, ir jauns ceļš savas tautas garamantu apzināšanai. Lai arī kurā novadā dzīvoja teicēja, lai arī kad un kurš dziesmas pierakstīja, tās ir mūsu kopējais mantojums.Veidojot šo mūzikas albumu, gribu pateikt lielu PALDIES savai bijušajai mūzikas skolas skolotājai Dacei Nastevičai – muzikoloģei, savas jomas profesionālei, no kuras savāktā, bagātīgā suitu dziesmu pūra tikai smelt un smelt. Pateicoties Dacei, jau no bērnības, dziedot suitu ziņģes, jūtos kā „zivs ūdenī”.

Es jūtos lepna un pagodināta, ka tieši mana dzimtā novada tautasdziesmas savām apdarēm izvēlējās Maestro Raimonds Pauls. Lai Jums lāb‘ patīk mūs‘ a‘ Maestro māksl‘, noklausās pār‘ reiz‘ un droš‘ ziņģā līdz‘.”

Lasīt vairāk