2018. gada 30. august

(Latvian) Kultūras kanona orientēšanās spēle Gaismas pilī

Leider ist der Eintrag nur auf Latvian verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

orientesanas_spele_gaismas_pili_2018No 2018. gada 3. septembra Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) būs pieejama Latvijas kultūras kanona (LKK) orientēšanās spēles otrā daļa – aizraujošs turpinājums pērn uzsāktajai LKK un bibliotēkas iepazīšanas spēlei. Šoreiz tā pievērsīs uzmanību nozīmīgām personībām un notikumiem, kā arī unikāliem krājuma materiāliem, kas saistās gan ar LNB vēsturi, gan LKK, gan Latvijas valsts simtgadi. Dalība bez maksas.

Orientēšanās spēlē varēs piedzīvot arī bibliotēkas krājuma daudzveidību – ne vien uzzināt interesantus faktus par grāmatām, bet arī noskaidrot ko jaunu par kartēm, pastkartēm, mūzikas ierakstiem, manuskriptiem u. c.

LKK orientēšanās spēles pirmo daļu no 2017. gada 1. septembra līdz 2018. gada februārim izspēlēja gandrīz 5000 LNB apmeklētāju.

Spēle domāta ikvienam, kas prot lasīt un kas vēlas piedzīvot pētīšanas un izziņas prieku! Bērnus aicinām spēli spēlēt individuāli, kopā ar vecākiem vai arī mazās grupiņās divu trīs cilvēku sastāvā. Grupas lielākas par astoņiem cilvēkiem lūdzam iepriekš pieteikt, rakstot uz e-pastu ekskursijas@lnb.lv vai zvanot pa tālruni 22022920.

LKK orientēšanās spēle pieejama LNB Klientu apkalpošanas centrā 1. stāvā katru dienu bibliotēkas darba laikā.

Pieminot LKK sociālajos tīklos, lieto mirkļbirku #kulturaskanons