2020. gada 11. may

(Latvian) Metodiskais materiāls „Literatūras stundas, kurās cilvēkam cilvēku jāsatiek”

Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Latvijas kultūras kanona metodiskie materiāli papildināti ar Liepājas Raiņa 6. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāju Daigas Muižules un Sigitas Stefanas izstrādāto metodisko materiālu „Literatūras stundas, kurās cilvēkam cilvēku jāsatiek”.

Metodiskais materiāls „Literatūras stundas, kurās cilvēkam cilvēku jāsatiek” (PDF)

Tas ir literārais kalendārs, kurš sastāv no 12 literatūras stundām. Viens no interaktīviem izziņas avotiem par kultūras procesiem ir Latvijas kultūras kanons, caur kuru skolēni var iepazīties ar vērtībām, aktualizējot tikumiskās izvēles latviešu autoru darbos. Darba autores ir gatavas iepazīstināt jebkuru ieinteresētu auditoriju ar saviem sagatavotajiem darba materiāliem, kas ir viņu autordarbs. Mācību materiālu var izmantot gan pamatskolas, gan vidusskolas klašu grupās, kā arī integrētajās stundās (piemēram, vēsture, ģeogrāfija, vizuālā māksla, klases stunda, mūzika u. c.). Literārais kalendārs noderēs kā iedvesmas avots un iedrošinājums izmantot kompetenču pieeju mācību saturā.

Vairāk par projektu un saziņai ar autorēm ŠEIT.