2020. gada 16. april

(Latvian) Kampaņa #Ēkultūra aicina kultūras norises izbaudīt virtuāli, paliekot mājās

Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Latvijas Republikas Kultūras ministrijas iestādes no 16. marta uzsāka informatīvu kampaņu #Ēkultūra, aicinot iedzīvotājus ārkārtējās situācijas laikā visdažādākās kultūras norises izbaudīt virtuāli, savukārt kultūras jomā pieejamos e-pakalpojumus saņemt attālināti, iestādes klātienē neapmeklējot. Katrs kampaņas dalībnieks par piedāvājumu informē savos sociālo mediju profilos; mirkļbirkas #Ēkultūra lietojums palīdz iedzīvotājiem vieglāk atrast informāciju par visu kampaņas ietvarā piedāvāto.

Kultūras ministrijas mājaslapā https://www.km.gov.lv/lv/kultura/kultura-timekli apkopoti dažādi resursi un ieteikumi gan par regulāriem digitāliem resursiem, gan par aktuālu pasākumu kalendāriem.

Tiešsaistes kultūras pasākumu apkopojumu piedāvā platforma Kurp.es – https://kurpes.lv/pasakumi/visi/muzika,teatris,kultura,kino. Kalendārā sniegta informācija gan par dažādiem tiešsaistes koncertiem konkrētos laikos, gan arī par patstāvīgi pieejamiem resursiem, to skaitā arī par Latvijas kultūras kanonā iekļautām vērtībām.

Paliec mājās, izvēlies sev tīkamāko tiešsaistes saturu un pavadi laiku kulturāli!

#Ēkultūra #paliecmājās